Eredmények

2015. 10. 17. Országos Nappali Egyéni Bajnolság Pilisszantlélek

N20E  15. Molnár Krisztina               F14E      13. Veres-Lakos Csaba

N55A    7. Hideg Istvánné                 F15-18C   3. KIszely Milán

N60A    5. Rostás Irén                     Nyílt         6. Visnyei Tamás

N70A    3. Csorja Ida

2015.10. 10. Regionális Egyéni Bajnokság Zsana

N12   1. Nánási Petra                          F14    6. Veres-Lakos Vajk

         4. Farkas Emma                                 7. Hegedűs Péter

         5. Halasi Gerda                         F16     2. Veres-Lakos Csaba

N14   1. Tóth Andrea                          F21     6. Juhász Gábor, Visnyei Tamás  ( holtverseny)

N21   4. Molnár Krisztina                             10. Kiszely Milán

         5.Gubicza Viktória                   F35       5. Kovács Áron

N45   2. Rostás Irén

2015.06.14. REGIONÁLIS KÖZÉPTÁVÚ és VÁLTÓ BAJN. Pirtó

N14B 1. Dezső Enikő                           F14B 2. Veres-Lajos Csaba

          6. Tóth Andrea                           F40B 1.Juhász Gábor

N21B  1. Gubicza Viktória                     F50B 1. Csonka Antal

          2. Molnár Krisztina                    

N40B 4. Juhászné Bálint Ildikó

N50B 2. Hidegné Latál Kárta

N60B 1. Rostás Irén

Váltó:  F14             1. Hegedűs Péter - Veres-Lakos Csaba

          MIX Rövid     4. Dezső Enikő - Tóth Andrea

          MIX Hosszú 3. Juhász Gábor - Csonka Antal

2015.05.23-25. NEMZETKÖZI MACCABI KUPA Kisszállás

F14B 3. Veres-Lakos Csaba

F14C 3. Lopez Müller Luis Enrique             N24B 2. Dezső Enikő

F21C 2. Kiszely Milán                               N21B 4. Molnár Krisztina

         4. Vitális Csanád                             N45A 6. Juhászné Bálint Ildikó

F45A 2. Juhász Gábor                              N55A 1. Hidegné Laták Márta

F50A 3. Csonka Antal                              N60A 2. Rostás Irén

F70A 4. Bán Sándor                                 N70A 2. Csorja Ida

2015.03.07. TAVASZ KUPA DAR HOSSZÚTÁVU BAJN. Izsák

F14B     4. Kopunovics Krisztián               N14B  4. Tóth Andrea

F21AH   6. Hetényi Péter                         N26B  4. Dezső Enikő

F50AH   1. Csonka Antal                         N45B  3. Hidegné Laták Márta

F55B     5. Hideg István                           N60B  1. Rostás Irén

F65B     3. Bán Sándor

 

2015. 03. 21-22. FÖLDEÁK-HAGYMATIKUM KUPA Földeák-Makó

F14B 1. Veres-Lakos Csaba              N12C  6. Karasz Éva

         6. Veres-Lakos Vajk                 N14B  1. Dezső Enikő

F18B 6. Kiszely Milán                                 2. Tóth Andrea

F21B 1. Hetényi Péter                      N45B   4. Juhászné Bálint Ildikó

         2. Dezső Sándor                     N55B   1. Rostás Irén

         5. Juhász Gábor                                 4. Hidegné Laták Márta

F65B 2. Bán Sándor                         N65B   1. Csorja Ida

Oldalak