Eredmények

Középtávú és Váltó Bajnokság Besztercebányán

F14 - Hegedűs Péter 9.hely

F16 - Veres-Lakos Csaba 32.hely

F20 - Hetényi Péter 9.hely

F45 - Dezső Sándor 1.hely

F50 - Juhász Gábor 2.hely

N20 - Molnár Krisztina 12.hely

N55 - Hideg Istvánné 2.hely

N70 - Csorja Ida 3.hely

Váltóban:

F145 - 2.hely - Juhász Gábor, Filó György, Dezső Sándor

Földeák-Hagymatikum Kupa 2016. 03. 19-20.

N14B  1. Tóth Andrea

N21B  2. Molnár Krisztina

N21Br 1. Gubicza Viktória

N65B  1. Rostás Irén

F14B 2. Hegedűs Péter,  3. Lopez Müller Luis Enrique

F16B  1. Veres-Lakos Csaba

F21Br  1. Hetényi Péter, 4. Visnyei Tamás

F35B   1. Dezső Sándor

F45B   1. Juhász Gábor, 2. Filó György

F65B   2. Lőrincz Gábor

F

       

2015. 10. 17. Országos Nappali Egyéni Bajnolság Pilisszantlélek

N20E  15. Molnár Krisztina               F14E      13. Veres-Lakos Csaba

N55A    7. Hideg Istvánné                 F15-18C   3. KIszely Milán

N60A    5. Rostás Irén                     Nyílt         6. Visnyei Tamás

N70A    3. Csorja Ida

2015.10. 10. Regionális Egyéni Bajnokság Zsana

N12   1. Nánási Petra                          F14    6. Veres-Lakos Vajk

         4. Farkas Emma                                 7. Hegedűs Péter

         5. Halasi Gerda                         F16     2. Veres-Lakos Csaba

N14   1. Tóth Andrea                          F21     6. Juhász Gábor, Visnyei Tamás  ( holtverseny)

N21   4. Molnár Krisztina                             10. Kiszely Milán

         5.Gubicza Viktória                   F35       5. Kovács Áron

N45   2. Rostás Irén

2015.06.14. REGIONÁLIS KÖZÉPTÁVÚ és VÁLTÓ BAJN. Pirtó

N14B 1. Dezső Enikő                           F14B 2. Veres-Lajos Csaba

          6. Tóth Andrea                           F40B 1.Juhász Gábor

N21B  1. Gubicza Viktória                     F50B 1. Csonka Antal

          2. Molnár Krisztina                    

N40B 4. Juhászné Bálint Ildikó

N50B 2. Hidegné Latál Kárta

N60B 1. Rostás Irén

Váltó:  F14             1. Hegedűs Péter - Veres-Lakos Csaba

          MIX Rövid     4. Dezső Enikő - Tóth Andrea

          MIX Hosszú 3. Juhász Gábor - Csonka Antal

2015.05.23-25. NEMZETKÖZI MACCABI KUPA Kisszállás

F14B 3. Veres-Lakos Csaba

F14C 3. Lopez Müller Luis Enrique             N24B 2. Dezső Enikő

F21C 2. Kiszely Milán                               N21B 4. Molnár Krisztina

         4. Vitális Csanád                             N45A 6. Juhászné Bálint Ildikó

F45A 2. Juhász Gábor                              N55A 1. Hidegné Laták Márta

F50A 3. Csonka Antal                              N60A 2. Rostás Irén

F70A 4. Bán Sándor                                 N70A 2. Csorja Ida

Oldalak